Lubiejeziora - ciekawostki branżowe

Odżywki Loreal dla każdego rodzaju włosów

Każda z nas zmaga się z innym problemem związanym z włosami. Włosy każdej z nas wymagają innej pielęgnacji, dlatego tak ważne jest aby dobrać kosmetyki idealnie do nich dopasowane, czyli takie, które rozwiążą wszystkie problemy i sprawią, ze nasze włosy znów będą zdrowe, piękne i błyszące. Eksperci marki L'Oreal od xx lat dbają o włosy każdej nas, wprowadzając na rynek innowacyjne odżwyki i maski, które odżywiają i regenerują nasze pasma z profesjonalnym zacięciem. Odżywki loreal to idealne rozwiązanie dla każdej z nas.

 Włosy osłabione farbowaniem

Nasze włosy po zabiegu koloryzacji są zdecydowanie osłabione: kruche, matowe, zaczyną się rozdwajać. Na dodatek często efekt farbowania nie utrzymuje się zbyt długo na naszych włosach. Aby dogłębnie je odbudować warto zainwestować w kremową odżywkę bez spłukiwania Loreal Expert Vitamino Color A-OX. Produkt ten, dzięki kompleksowi Vitamino A-OX w profesjonalny sposób odnawia włosy zapobiegając ich przesuszeniu, puszeniu i matowości. Dodatkowo system ochrony koloru Incell Hydro-Resist, filtry UV, witamina E i kompreks zbożowych protein sprawiają, że włosy stają się błyszczące, miękkie , podatne na zabiegi stylizacyjne i odporniejsze na uszkodzenia.

Włosy cienkie, potrzebujące profesjonalnej regeneracji

Wiele z nas posiada jednak naturalnie cienkie i matowe włosy. Są one niezwykle problematyczne w stylizacji, ponieważ z jednej strony wymagają dogłębnej regeneracji, z drugiej natomast nie można ich zbytnio obciążać. Idealnym rozwiazaniem dla takiego typu włosów jest delikatna odżywka odbudowująca uzupełniający ubytki keratyny Loreal Expert Pro Keratin Refill, która pomimo zawartości dużej dawki Pro-Keratyny nie obciąża włosów. W efekcie nasze pasma stają się bardziej zdrowe i lśniące, Pro-Keratyna zawarta w odżwyce uzupełnia ubytki keratyny w strukturze włókien włosów, a dodatkowo chroni je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (warunki atmosferyczne, zabiegi stylizacyjne). Kosmetyki ten jest więc idealnym rozwiąznaiem dla kobiet pragnących dogłębnie, ale bez efektu obciązenia, zregenerować swoje włosy.

Włosy kręcone, niesforne

Z innymi problemami zmagają się posiadaczki włosów kręconych i niesfornych. Włosy takie są trudne w układaniiu, ponieważ często puszą się, plączą i elektryzują, co uniemożliwia nawet ich rozczesanie. Aby ułatwić podstawowe zabiegi stylizacyjne eksperci marki L'Oreal stworzyli serię  Expert Liss Unlimited, która pozwala intensywnie wygładzić włosy niezdyscyplinowane. Dzięki naturalnym olejkom z wisołka i kukui oraz dużej zawartości Pro-Keratyny włosy zostają odbudowane i wyraźnie wzmocnione. Po 4 dniach stają się podatne na układanie i błyszczące. Odżywka zapobiega puszeniu się włosów nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Włosy pozbawione objętości

Wiele kobiet uważa także, że ich włosom brakuje witalności i lekkości. Z chęcią nadałyby im efektu objętości, który pomaga stworzyć wrażenie gęstszych pasemek. Specjalnie z myślą o takim problemie powstała odżywka z serii L'Oreal Expert Volumery. Pomaga ona na długo unieść u nasady cienkie włosy, co sprawia, że wyglądają one na niezwykle bujne i zadbane. Efekt ten możliwy jest dzięki zawartemu w odżywce kwasowi salicylowemu, który wpływa na sprężystość naszych włosów i nadanie im wyraźniej lekkości.